Nabízíme prodej nářadí a strojů

Jsme autorizovaný prodejce profesionální nářadí - Makita, Metabo, Bosch-professional, Dolmar, Fein.

Z kutilského a hobby nářadí jsou to dále značky Maktec, Bosch-kutil, Skil, Proteco, Einhel, Extool, V-Garden - VeGa, Heron.

Dále dodáváme kompletní sortiment českého výrobce svářecí techniky Kuhtreiber.

Prodej zboží

V případě zájmu o nákup zboží z našeho sortimentu, vám po konzultaci a upřesnění vašich požadavků (na jakou konkrétní práci bude stroj používán a cenovou relaci), doporučíme typ stroje vhodný pro vaši práci, případně více alternativ.

Cena strojů vychází z doporučených cen od dodavatelů, ale může být snížena při delší spolupráci nebo určena dohodou.(většinou v případě větší poptávky) Zboží může být také slevněno v rámci cenové akce nebo doprodeje.

Benzinová a zahradní technika

V tomto sotimentu nabízíme výrobky tradičního německého výrobce DOLMAR, známého převážně z nabídky kvalitních professionálních řetězových pil. Za zmínku stojí i ostatní zahradní nářadí a stroje od dalšího německého výrobce Bosch-zahrada.

Dále nabízíme sortiment zahrada od firmy V-Garden a jejich strojů VeGa a také nabídka ostatních značek jako je Einhel, Proteco, Extool a Heron, která nabízí sortiment elektrocentrál a čerpadel.

Kontaktujte nás

FIRMA:

Nářadí Kaltounek

Lešany 79

257 44 Netvořice

E-mail: pavel.kaltounek@seznam.cz
Tel.: 604243681

int(1)

Novinky