Nabízíme servis elektrického, akumulátorového a benzínového nářadí.

Specializujeme se na značky Makita, Metabo, Bosch, Dolmar, Fein, Skil, Narex, Protool dále pak Bleck-Decker, DeWalt, Festool, Dremel. Po dohodě možno i jiné značky dle možností dodání náhradních dílů. Opravy je možné předat osobně nebo zaslat Českou poštou či přepravní firmou ( PPL, GLS, Toptrans atd).V případě častější spolupráce je možné domluvit středeční svoz k nám i od nás k vám, jedná se o okolí cca do 15km.(Týnec nad Sázavou, Benešov atd.)

Postup oprav je vždy po dohodě se zákazníkem.

Varianta A.

  1. převzetí stroje od zákazníka a konzultace specifikace požadované opravy
  2. demontáž stroje a zjištění závady
  3. určení potřebných dílů a cennová kalkulace opravy (+-10%)
  4. po odsouhlasení zákazníkem bude provedena oprava
  5. přezkoušení stroje a předání zákazníkovi včetně dohodnuté platby

Varianta B.

  1. stejné jako Varianta A, pouze při převzetí stroje dohodnuta max. cena opravy a tím odpadá pozdější konzultace ceny. V případě přesáhnutí max. dohodnuté ceny, je s zákazník informován ještě před uskutečněním opravy jeho stroje.

Rychlost opravy je závislá na aktuálníhm stavu náhradních dílů, potřebných k opravě a kapacitou našeho servisu. Lze domluvit i opravu expres ,,na počkání,, ,která je rovněž závislá na momentální kapacitě servisu. Převážně se jedná o výměnu uhlíku, opravu nebo výměnu přívodního kabelu a drobnější opravy dle dohody. U těchto expresnich oprav je nutno počítat s finančním příplatkem! Nejčastější termín oprav je cca 1-7 dní (týden) , v komplikovanějších případech i více! V každém případě bude zákazník o předběžném termínu realizace opravy předem informován!!

Kontaktujte nás

FIRMA:

Nářadí Kaltounek

Lešany 79

257 44 Netvořice

E-mail: pavel.kaltounek@seznam.cz
Tel.: 604243681

int(1)

Novinky